Activiteiten voor het komende weekend
Wanneer:            : 

Wat:                  :
Aanvang:           :
waar                  :

Voor wie:           :


Aanmelding nieuwe leden

Judoka’s zijn welkom op de maandag van 18.00-19.00uur en van 19.00-20.00uur(aangepast (G)judo). Jeugdjudoka’s zijn welkom op dinsdag (18.00-19-00uur) cq woensdag om 17.15uur. Junioren cq senioren judoka’s kunnen voor informaties terecht op de dinsdag om 19.30uur of op de vrijdag om 19.30uur. Voor informaties over fitness, keepfit, core stability training of krachttraining kunt u terecht van maandag t/m vrijdag van 18.00-21.00uur en/of op de zaterdagmorgen van 10.00-12.00uur. Heeft u nog vragen? Zie voor telefoon/mailadres onder "contact".

 

 

Judo.

Een ieder kan bij onze vereniging 4 lessen judo op proef meedraaien. Meedoen verteld meer dan kijken of vragen. Indien voorradig krijgt u van ons een KIMONO (judopak) in bruikleen. Bevalt de judosport niet, dan zijn er voor u verder geen kosten aan verbonden. Vanaf het moment dat u besluit lid van onze vereniging te worden, dient er een eigen KIMONO gedragen te worden. Deze zijn tegen gereduceerde prijs bij onze vereniging te verkrijgen.

 

Fitness

geopend maandag t/m vrijdag van 18.00-21.00 uur

zaterdag van 10.00-12.00 uur

maandag & donderdag van 10.00-12.00 uur

nieuw...   donderdagmorgen

 
archieffoto's
clubkamp bende van vier-2.jpg
Sponsors
Hoi Pipeloi
Kinderopvang.
Frozenpeanut Photography
Your Frozen Moment.
Piet kop
Catering.
Euro Tyre
Spes autobanden.
StudiJoJess
Schoonheidssalon & Borduurwerk.
HUBO / P Broers B.V
Doe het zelf artikelen.
Drukkerij ROWA
Voor uw drukwerk.
E. van Westen Elektro B.V.
Elektrotechniek.
Babyslofje-online.nl
kinderwarenhuis