activiteiten september 2018

Activiteiten Agenda Seizoen 2018 – 2019

datum

dag

activiteit

plaats

augustus

24

vr

Aanvang trainingstage Judo Yushi

Nieuw Vennep

25

za

Kodokan Kata cursus

Amstelhof Sport & Health Club, Uithoorn

26

zo

Kodokan Kata cursus

Amstelhof Sport & Health Club, Uithoorn

Einde trainingstage Judo Yushi

Nieuw Vennep

datum

dag

activiteit

plaats

september

1

za

2

zo

Einde zomervakantie BO / VO

Regio noord

3

ma

Bestuursvergadering / DKCJ

19.30 uur - Beverwijk

8

za

NKT senioren

Eindhoven

9

zo

Technische dag scheidsrechters

Sporthal Beverwijk, Beverwijk

15

za

16

zo

Nikiwa Openingstoernooi

Sportschool Salomons, Zaandam

Techniek- en kata training

Instituut Schreuder, Amsterdam

20

do

1e Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

22

za

45e Kenamju Spaarne team toernooi

Spaarne hal, Haarlem

1e Ronde Regio Jeugd Team Comp. NHN

Nationale stage Aikido (Donovan Waite)

Kennemersportcentrum, Haarlem

23

zo

14e Spaarne team toernooi (-10 en -12)

Spaarne hal, Haarlem

Licentietraining examinatoren judo

Randers Budosporten, Broek op Langedijk

Kata wedstrijdtraining judo

Hajime, Alkmaar

Nationale stage Aikido (Donovan Waite)

Kennemersportcentrum, Haarlem

24

ma

Bestuursvergadering / DWOC

19.30 uur - Beverwijk

27

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

29

za

NK senioren

Topsportcentrum Almere, Almere

Sandra Kisitemaker toernooi (Ju en Katame)

Oyama, Velserbroek

30

zo

NK senioren

Topsportcentrum Almere, Almere

1e Ronde West-friese Jeugd Judo Comp.

Verschillende lokaties

1e Ronde jiujitsu vaantjes competitie

Hikari, Zaandam

Laatst aangepast (zondag 23 september 2018 15:41)

 

activiteiten oktober 2018

datum

dag

activiteit

plaats

oktober

4

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

6

za

32e Koegrastoernooi

Sporthal Multitreffer, 't Zand

7

zo

2e interen teamcompetitie  JV De Uitkomst

Anna Paulowna

Dan training judo (1)

Randers Budosporten, Broek op Langedijk

Dan training jiujitsu (1)

Hajime, Alkmaar

Witte banden toernooi

Kodokan, Purmerend

11

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

13

za

Nationale licentietraining jiujitsu

n.o.t.g.

14

zo

30e Open Alkmaarse

Sporthal Hoornse Vaart, Alkmaar

Aikido stage

Kennemersportcentrum, Haarlem

Techniek- en kata training

Instituut Schreuder, Amsterdam

18

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

20

za

Aanvang Herfstvakantie

Regio Noord

21

zo

2e Ronde West-friese Jeugd Judo Comp.

Diverse plaatsen

27

za

2e Ronde Regio Jeugd Team Comp. NHN

1e Ronde West-friese Judo Competitie

Verschillende lokaties

28

zo

Einde Herfstvakantie

Regio Noord

Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (nage no kata)

Hajime, Alkmaar

29

ma

Bestuursvergadering / DSCJ

19.30 uur, Beverwijk

Laatst aangepast (zondag 23 september 2018 15:39)

 

activiteiten november 2018

datum

dag

activiteit

plaats

november

1

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

3

za

Voorronde mixteam competitie

Leusden

4

zo

Afdelingskampioenschappen pupillen B

Nieuw Vennep, Zaandam, Anna Paulowna

2e ronde jiujitsu vaantjes competitie

Budowaza, Schagen

Techniek- en kata training

Instituut Schreuder, Amsterdam

8

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

10

za

11

zo

 

Wit / geel banden toernooi

Dojo 't Loo, Heiloo

District kampioenschap pupillen B (vm)

Sporthal Beverwijk, Beverwijk

District kampioenschap teams pup A (am)

Sporthal Beverwijk, Beverwijk

Techniek- en kata training

Instituut Schreuder, Amsterdam

15

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

16

vr

Grand Prix

Den Haag

17

za

3e Ronde Regio Jeugd Team Comp. NHN

Grand Prix

Den Haag

2e Ronde West-friese Judo Competitie

Verschillende lokaties

18

zo

Open Waterland toernooi

Sporthal de Beuk, Purmerend

Grand Prix

Den Haag

Dan Training judo (2)

Randers Budosporten, Broek op Langedijk

22

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

24

za

41e OHK

Sportcenter Den Helder, Den Helder

ONK G-judo

Venray

Finaleronde mixteam competitie

Heerenveen

25

zo

(S)internne teamcompetitie

Anna PaulownaDojo JV De Uitkomst

r

41e OHK

Sportcenter Den Helder, Den Helder

Hogere danexamens judo

Wijk bij Duurstede

26

ma

Bestuursvergadering / DGCJ

19.30 uur, Beverwijk

29

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

Laatst aangepast (zaterdag 06 oktober 2018 14:58)

 

activiteiten december 2018

datum

dag

activiteit

plaats

december

2018

1

za

Danexamens judo (1)

Sporthal Beverwijk, Beverwijk

2

zo

 

3e Open Noord-Hollandse Judo Kata Kamp.

Sporthal Beverwijk, Beverwijk

3e Ronde West-friese Jeugd Judo Comp.

Verschillende lokaties

6

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

8

za

4e Ronde Regio Jeugd Team Comp. NHN

Hogere danexamens jujitsu

Wijk bij Duurstede

NK teams -18

Almelo

3e Ronde West-friese Judo Competitie

Verschillende lokaties

9

zo

1e Afdeling Ontwikkelingstoernooi

Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna

Techniek- en kata training

Instituut Schreuder, Amsterdam

13

do

Training judoleerkrachten

Kennemersportcentrum, Haarlem

15

za

Winterstage aikido

Hajime, Alkmaar

16

zo

10e Int. Topjudotoernooi Haarlemmermeer

Sportcomplex Koning Willem Alexander

Dan training jiujitsu (2)

Hajime, Alkmaar

Techniek- en kata training

Instituut Schreuder, Amsterdam

17

ma

Bestuursvergadering / DGCJJ

19.30 uur, Beverwijk

22

za

Aanvang Kerstvakantie

Regio Noord

23

zo

29

za

30

zo

Laatst aangepast (zaterdag 06 oktober 2018 14:59)

 
archieffoto's
westfriese competitie 1982.jpg
Sponsors
Euro Tyre
Spes autobanden.
Hoi Pipeloi
Kinderopvang.
StudiJoJess
Schoonheidssalon & Borduurwerk.
Drukkerij ROWA
Voor uw drukwerk.
HUBO / P Broers B.V
Doe het zelf artikelen.
E. van Westen Elektro B.V.
Elektrotechniek.
Frozenpeanut Photography
Your Frozen Moment.
Piet kop
Catering.
Babyslofje-online.nl
kinderwarenhuis