Receptie 50 jarig jubileum.

Woensdag 24 april zal er in onze huiskamer  een receptie plaatsvinden. 19.00-21.30u

Tijdens deze receptie zal het jubileumboek worden aangeboden.  Een boek dat het 50 jarig bestaan van de vereniging weergeeft met alle ups en downs. Foto en tekst verslagen uit de (lokale) nieuwsbladen, verslagen uit het clubblad van sportieve successen enz.

We verwachten niet alleen onze judoleden maar ook uiteraard ook onze  fitness –yoga –leden vrijwilligers en belangstellende enz zijn van harte welkom.

Het bestuur.

Meer nieuwsberichten

Meidentoernooi Kodokan.

Op zondag 18 mei werd het jaarlijkse Meidentoernooi gehouden bij sportvereniging Kodokan. Jayli Visser startte in het eerste blok om 10 uur. In een poule

Samen Sterk Toernooi

17/5/25. Deze keer georganiseerd door HABC Dun Hong. De opkomst van onze judoka`s viel erg tegen deze ronde. Zo jammer, de beginnende judoka kan op